جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/05/18 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 3383

 شرايط پذيرش دانشجو در واحد بين الملل دانشگاه شيراز اعلام شد 

گروه آزمون وسنجش : واحد بين الملل دانشگاه شيراز براي سال تحصيلي جديد در مقاطع کارشناسي و کارشناسي ارشد دانشجو مي پذيرد.
به گزارش ايسنا، گفتني است، داشتن ديپلم متوسطه و گواهينامه پايان دوره پيش دانشگاهي در رشته هاي رياضي و فيزيک و علوم تجربي، داشتن معدل کتبي ديپلم بالاتر از 12 و داشتن ميانگين معدل کل سه ساله دبيرستان و پيش دانشگاهي بالاتر از 14 از شرايط پذيرش در مقطع کارشناسي مهندسي معماري (حضوري) است.
بر اين اساس، از پذيرفته شدگان در بدو ورود امتحان معافي زبان گرفته خواهد شد و در صورت عدم موفقيت بايد 6 واحد زبان فشرده را اخذ و با موفقيت بگذرانند.
به گزارش ايسنا، داوطلبين بايد مدارک لازم را به صورت فايلهاي jpg اسکن نموده و ضمن پر کردن فرم ثبت نام به آن پيوست و حداکثر تا 25 شهريور از طريق سايت اينترنتي دانشگاه به نشاني ir.ac.  zshira.www ارسال کنند.
شرايط پذيرش در مقطع کارشناسي ارشد
پذيرش دانشجو در دوره هاي کارشناسي ارشد واحد بين المللي دانشگاه شيراز در رشته هاي حقوق با گرايشهاي (خصوصي، عمومي، جزا، بين الملل عمومي)، کشاورزي با گرايشهاي (باغباني،  مديريت مناطق بياباني، آبياري، شناسايي و مبارزه با علفهاي هرز، اصلاح نباتات)، مهندسي عمران (سازه، سازه هاي هيدروليکي، محيط زيست)، مهندسي برق و مخابرات (سيستم)، مهندسي شيمي (بدون گرايش و مهندسي گاز)، مهندسي کامپيوتر (هوش مصنوعي و نرم افزار)، مهندسي مواد (شناسايي و انتخاب مواد، خوردگي و حفاظت از مواد)، فيزيولوژي مهندسي شهرسازي (برنامه ريزي شهري و منطقه اي)، فيزيک ( حالت جامد، اتمي و مولکولي با زمينه ليزراپتيک، ذرات بنيادي، فيزيک نجومي)، رياضي (کاربردي، محض)، آمار رياضي زمين شناسي (اقتصادي)، زيست شناسي (سلولي مولکولي)، روانشناسي (باليني ، تربيتي)، مديريت آموزشي تربيت بدني ( فيزيولوژي ورزشي)،  جامعه شناسي (جامعه شناسي، جمعيت شناسي)، MBA (مديريت مالي، مديريت استراتژيک، مديريت توليد و عمليات صنعتي)، حسابداري، آموزش زبان انگليسي، ادبيات انگليسي، زبانشناسي همگاني و ادبيات فارسي است.
گفتني است از پذيرفته شدگان در بدو ورود امتحان معافي زبان گرفته خواهد شد و در صورت عدم موفقيت مي بايست 6 واحد زبان انگليسي را اخذ و با موفقيت بگذرانند.
پذيرفته شدگان در صورت نياز، با پيشنهاد گروه علمي مربوطه موظف به گذراندن دروس پيش نياز مي باشند.
داوطلبين  بايد مدارک لازم را به صورت فايل هاي JPG اسکن نموده و ضمن پر کردن فرم ثبت نام به آن پيوست نموده و حداکثر تا 31 مرداد از طريق سايت اينترنتي ارسال کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مزر پرگهر
دريچه هنر
آموزش و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته