جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1389/01/14 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 3560

  نيک بين: زير 13 ساله ها به تماشاي فيلم«تسويه حساب» نروند 

 «تهمينه ميلاني» که سال گذشته فيلم پرفروش «سوپر استار» را در اکران نوروزي روي پرده سينماها داشت بازهم در اکران نوروزي و اين بار با «تسويه حساب» حضور موفقي را در گيشه سپري مي کند.
«تهمينه ميلاني» که سال گذشته فيلم پرفروش «سوپر استار» را در اکران نوروزي روي پرده سينماها داشت بازهم در اکران نوروزي و اين بار با «تسويه حساب» حضور موفقي را در گيشه سپري مي کند به طوريکه اين فيلم تنها در تهران توانسته است به رقمي بالاتر از 244 ميليون تومان برسد.
به گزارش فارس، با احتساب فروش پنجشنبه و جمعه اين فيلم، احتمالا فروش فيلم به حدود 270 ميليون تومان خواهد رسيد.
به گفته محمد نيک بين تهيه کننده «تسويه حساب» هنوز ميزان دقيق فروش اين فيلم در شهرشتانها اعلام نشده است اما بر طبق آخرين اطلاعات در شهرستانها نيز رقمي برابر با تهران «تسويه حساب» فروش کرده است.
تهيه کننده «تسويه حساب» درباره محدوديت سني نمايش، گفت: توصيه شده است تا افراد زير 13 سال به تماشاي اين فيلم نروند اما در صورت حضور در سالن سينما، از ورود آنها جلوگيري به عمل نخواهد آمد و اين محدوديت سني مثل همه جاي دنيا جنبه توصيه اي دارد.
براساس اين گزارش، تهمينه ميلاني «تسويه حساب» را سال 83 کارگرداني کرده است و در اين فيلم مهناز افشار، لادن مستوفي، السا فيروز آذر، بهاره افشاري، اکبر عبدي، سياوش تهمورث و حامد بهداد به ايفاي نقش پرداخته اند.
در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: «تسويه حساب» نقدي اجتماعي است در مورد آسيب هاي اجتماعي، به ويژه در ميان زنان و علل بزهکاري آنها.
به گزارش فارس، در گروه سينمايي استقلال پس از پايان اکران «تسويه حساب» فيلم سينمايي «دموکراسي تو روز روشن» به کارگرداني «علي عطشاني» اکران خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته